همه مقالات

چراغ های خیابانی ال ای دی

جراغ های خیابانی ال ای دی

همه چیز درباره چراغ خیابانی ال ای دی

در همه ی شهرهای جهان شهرداری ها موظف به ساختن شهری زیبا، ایمن و سلامت هستند. وظیفه شهرداری ها در این زمینه بسیار سنگین است که یکی از اقدامات آنها باید تامین روشنایی صحیح معابر باشد که امروزه برای این امر از چراغ های خیابانی ال ای دی استفاده میکنند. در کل تامین روشنایی با هزینه بالا و مصرف انرژی زیادی همراه است اما حاکمان شهر همیشه در پی یافتن راهکاری برای این موضوع هستند. بهترین راه استفاده از چراغ های خیابانی ال ای دی است. این چراغ ها به دلیل طول عمر بالا و مصرف انرژی پایین، تبدیل به چراغی محبوب برای تامین کنندگان روشنایی شهر شده اند.

مزایای چراغ های خیابانی ال ای دی در روشنایی معابر شهری

شهرداری هایی که محصولات روشنایی جدید را جایگزین محصولات روشنایی سنتی میکنند به دنبال بازگشت سود بیشتری هستند. اگراین جایگزینی موفقیت آمیز باشد، بخش زیادی از سرمایه برمیگردد.

در ادامه با مزایای چراغ خیابانی ال ای دی همراه شما هستیم:

1- بهره وری انرژی

در مقایسه با تمام منابع روشنایی سنتی، چراغ های ال ای دی انرژی کمتریرا مصرف می کنند که حدود 60 درصد مصرف پایین تری از چراغ های رشته ای، فلورسنت و هالوژن دارند. منابع در سیستم های روشنایی سنت هدر می روند اما در چراغ های خیابانی ال ای دی اینطور نیست. چراغ های ال ای دی خیابانی می توانند نور و روشنایی را جهت دهی کنند و به درستی منطقه مورد نیاز را روشن کنند.

2- طول عمر طولانی

لامپ های رشته ای 1000 ساعت و لامپ های فلورسنت بین 8000 تا 10000 ساعت عمر می کنند. در حالی که بعنوان مثال طول عمر یک چراغ ال ای دی خیابانی بسیار طولانی مدت است و بیش از 50000 ساعت عمر می کند.

3- روشنایی سبزتر

محصولات ال ای دی، دارای عناصر سمی مثل جیوه یا هالید های فلزی نیستند و می توانند بدون آسیب زدن به محیط زیست در پایان عمرشان دور انداخته شوند.

4- محصولاتی که خطر سوختگی ندارند

در کل 10 درصد از توان واقعی مصرفی لامپ های رشته ای به نور و مقدار زیادی به تابش حرارتی و گرما تبدیل می شود. ممکن است گرمای بسیار زیاد و اشعه ماورا بنفش برای بدن انسان مضر باشد اما چراغ خیابانی ال ای دی بدون این تشعشعات در خدمت مصرف کنندگان هستند.

5- منبع نور با کیفیت بالا

از نظر راننده ها و عابرین پیاده، روشنایی خیابانی که با نورهای ال ای دی روشن شده اند، بسیار یکنواخت تر و دید واضح تری دارند. کیفیت نورپردازی ال ای دی، از کیفیت نورپردازی سنتی بسیار بهتر است. نسل نور ال ای دی های دارای شاخص cri یا شاخص تفکیک رنگ بالایی هستند که بشدت شبیه به نور طبیعی است.

6- هزینه تعمیر و نگه داری کم

چراغ های خیابانی ال ای دی نسبت به سایر چراغ ها هزینه نگهداری و تعمیر پایینی دارند به همین سبب در هزینه های نیروی کار و تجهیزات صرفه جویی می شود.

شرکت دانش بنیان مه سازان تولیدکننده چراغ خیابانی ال ای دی هدرا

شرکت مه سازان با افتخار تولیدکننده چراغ خیابانی ال ای دی هدرا است که در تولید آن از متریال های با کیفیت و صددرصد ایرانی استفاده شده است که پاسخگوی تمامی نیازها در روشنایی معابر است. شما با خرید محصولات ایرانی از تولیدملی و متخصصان داخلی حمایت میکنید و باعث پیشرفت روزافزون کشور در تمامی زمینه های صنعتی می شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *