مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه دهم

شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی بزرگترین شرکت گازی ایرانی است که به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت ملی گاز ایران در زمینه تولید و بهره برداری از تاسیسات مستقر در خشکی میدان گازی پارس جنوبی فعالیت می کند.
پالایشگاه دهم پارس جنوبی در حاشیه خلیج فارس ، با مساحتی در حدود ۵/۲۱۸ هکتار در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس واقع شده است.
شرکت صنایع روشنایی مه سازان طی چندید مرحله بازدید از مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه دهم (فاز۱۹) ضمن مذاکرات و بررسی های دقیق باتکیه بر دانش نوین خود و توان فنی مدیران و تیم تولید توانسته است روشنایی این مجموعه بزرگ را تامین نماید .

 


بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی نیشابور

بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی نیشابور در استان خراسان رضوی _ شهرستان نیشابور واقع شده است .
این بیمارستان با هدف تحقق برنامه توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی ایران در راستای برخورداری همه اقشار مردم از سطح رفاه و سلامتی نسبی در سال ۱۴۰۲ به بهره برداری رسید .
شرکت صنایع روشنایی مه سازان طی چندین مرحله بازدید از بیمارستان ، ضمن مذاکرات و بررسی های دقیق و با تکیه بر دانش نوین خود و توان فنی مدیران و تیم تولید توانسته است روشنایی این مجموعه را تامین نماید.


گروه مپنا

گروه مپنا به عنوان یک شرکت تولیدی، صنعتی و بازرگانی بین المللی به همراه 41 شرکت زیر محموعه خود، در زمینه طراحی واحداث نیروگاه های حرارتی (بخار، گازی و سیکل ترکیبی) و همچنین اجرای پروژه های نفت و گاز و حمل و نقل ریلی و ... در سطح بازار ایران و منطقه فعالیت می کند. 

شرکت صنایع روشنایی مه سازان طی چندین مرحله بازدید از شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا(مکو) ضمن مذاکرات و بررسی های دقیق با تکیه بر دانش نوین خود و توان فنی مدیران و تیم تولید توانسته است روشنایی این مجموعه بزرگ را تامین نماید.


مجموعه تجاری،اداری،تفریحی مگاپارس

مجموعه مگاپارس به عنوان بزرگترین و مدرن ترین مرکز تجاری اداری ایران در زمینی به مساحت 27 هزار متر مربع و زیر بنای بیش از 210 هزار متر مربع در شهر تهران با دسترسی های منحصر به فرد در حال ساخت می باشد که متشکل از : کاربری های مختلف شامل : پارکینگ اختصاصی و عمومی ،واحد های تجاری ، اداری ، فرهنگی (سالن های سینما ، تئاتر و کنسرت) تفریحی و ورزشی (بولینگ و بیلیارد ، پاتیناژ و بازی های کودکان) و فضای سبز قابل تردد بر بام مجتمع می باشد. شرکت صنایع روشنایی مه سازان طی چندین مرحله بازدید از مجموعه مگاپارس ضمن مذاکرات و بررسی های دقیق با تکیه بر دانش نوین خود و توان فنی مدیران و تیم تولید توانسته است روشنایی این مجموعه بزرگ را تامین نماید.


فرودگاه هاشمی نژاد

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد از لحاظ تعداد پروازهای ورودی و خروجی روزانه، دارای رتبه‌ی سوم در ایران است. بیش از 14 شرکت داخلی و 16 شرکت خارجی به فرودگاه بین‌المللی مشهد پرواز دارند. صنایع روشنایی مه سازان طی چندین مرحله بازدید و با تکیه بر دانش نوین خود و توان فنی مدیران و تیم تولید توانسته است روشنایی ترمینال 2 فرودگاه پرواز های خارجی این فرودگاه را تأمین کند.


فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز

فرودگاه بین المللی شیراز یا فرودگاه شهید دستغیب در کلانشهر شیراز و در ارتفاع 1500متری از سطح دریا واقع شده است. این فرودگاه پس از فرودگاه امام خمینی مجهز ترین فرودگاه ایران از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک است و علاوه برداشتن پرواز هایی به شهرهای داخلی ایران ، پرواز های خارجی نیز دارد. این فرودگاه چهارمین فرودگاه پر رفت و آمد کشور بعد از فرودگاه مهرآباد ، فرودگاه مشهد و فرودگاه امام خمینی است. شرکت صنایع روشنایی مه سازان طی چندین مرحله بازدید از فرودگاه ، ضمن مذاکرات و بررسی های دقیق و با تکیه بر دانش نوین خود و توان فنی مدیران و تیم تولید توانسته است روشنایی این مجموعه بزرگ را تامین نماید.


مجتمع تجاری اقامتی جهان نما

مجتمع تجاری اقامتی جهان نما با مساحتی بیش از 10هزار متر مربع و زیربنای بیش از 94 هزار متر مربع در مشهد مقدس و در جوار حرم رضوی واقع شده است. این مجموعه دارای کاربری تجاری _ اقامتی _ اداری می باشد و به لحاظ مجاورت با آرامگاه نادرشاه افشار و موزه آن در نوع خود منحصر به فرد می باشد. شرکت صنایع روشنایی مه سازان طی چندین مرحله بازدید از مجموعه جهان نما ضمن مذاکرات و بررسی های دقیق با تکیه بر دانش نوین خود و توان فنی مدیران و تیم تولید توانسته است روشنایی این مجموعه بزرگ را تامین نماید.


سازمان مرکزی بنیاد شهید و ایثارگران

ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران ستاد مرکز (اداره و سازمان دولتی) در محله ولیعصر تهران و خیابان طالقانی به مساحت2هزار322مترمربع در 5 طبقه واقع شده است. شرکت صنایع روشنایی مه سازان باتکیه بردانش نوین وتوان فنی مدیران و تیم تولید روشنایی این مجموعه بزرگ را تامین نموده است.


سرای ایرانی قم

مجموعه‌ی بزرگ سرای ایرانی در شهر قم در سال 1394 به وسعت بیش از 20000 متر مربع شروع به فعالیت کرده است. این مجموعه بزرگ در مدت زمان کوتاه، به بزرگترین هایپر مارکت تخصصی تهیه جهیزیه در کل کشور تبدیل شده است. صنایع روشنایی مه سازان طی چندین مرحله بازدید و با تکیه بر دانش نوین خود و توان فنی مدیران و تیم تولید توانسته است روشنایی این مجموعه بزرگ را تأمین کند.متروی تهران

مترو تهران در هفت خط اصلی در حال فعالیت است که پنج خط آن کاملا درون شهری و یک خط آن نسبتا برون شهری و یک خط به صورت دو بخشی درون شهری و برون شهری است . شرکت دانش بنیان مه سازان طی چندین مرحله بازدید از خط پنج متروی تهران ضمن مذاکرات و بررسی های دقیق با تکیه بر دانش نوین خود و توان فنی مدیران و تیم تولید توانسته است روشنایی این مجموعه بزرگ را تامین نماید.شرکت برق منطقه ای خوزستان

شرکت برق منطقه ای خوزستان در مساحتی حدود 81 هزار متر مربع در اهواز واقع شده است . این شرکت مسئولیت تولید و انتقال نیروی برق را در سطح پراکنده دو استان خوزستان و کهگیــلویه و بـویر احمـد به عهـده دارد . شـــرکت صنـــــایع روشنـــایی مه سازان با تکیه بر دانش نوین و توان فنی مدیران و تیم تولید روشنایی این مجموعه بزرگ راتامین نموده است .پردیس دوومیدانی آزادی یزد

پردیس دو و میدانی آزادی یزد، یکی از بزرگترین سالن های ورزشی در یزد است. این مجموعه در مساحتی به متراژ شش هزار متر مربع در سال 1401 در یزد افتتاح شد. شرکت صنایع روشنایی مه سازان طی چندین مرحله بازدید پردیس دو و میدانی آزادی یزد، ضمن مذاکرات و بررسی های دقیق با تکیه بر دانش نوین خود و توان فنی مدیران و تیم تولید توانست روشنایی این مجموعه بزرگ را تامین نماید.

مسجد جمکران

مسجد جمکران در زمینی به مساحت 40 هزار مترمربع بنا شده است که 25هزار مترمربع از آن به مساحت خود مسجد تعلق دارد. این مسجد در نزدیکی روستای جمکران در 15کیلومتری شرق شهرقم واقع شده است. شرکت صنایع روشنایی مه سازان طی چندین مرحله بازدید از این مجموعه مقدس ، ضمن مذاکرات و بررسی های دقیق و با تکیه بر دانش نوین خود و توان فنی مدیران و تیم تولید توانسته است روشنایی این مجموعه را تامین نماید.

جامعه الزهرا

جامعه الزهرا در زمینی به مساحت تقریبی چهار هکتار در حدفاصل سه راه سالاریه و رودخانه قم واقع شده است. جامعه الزهرا هم اکنون به عنوان بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان فعالیت دارد. شرکت صنایع روشنایی مه سازان طی چندین مرحله بازدید از این مجموعه ، ضمن مذاکرات و بررسی های دقیق و با تکیه بر دانش نوین خود و توان فنی مدیران و تیم تولید توانسته است روشنایی این مجموعه را تامین نماید.