1 (16) (1)

درباره ما

گروه کارخانجات صنایع روشنایی مه سازان

شرکت مه سازان با استعانت از خداوند متعال و به کارگیری دانش روز، به منظور تامین بخشی از نیازهای صنعت برق کشور، در سال ۱۳۷۵ در مشهد مقدس تاسیس گردید.

این شرکت با جذب نیروهای متخصص و کارآمد توانسته است تمامی نیازهای مشتریان خود را در زمینه روشنایی تامین نماید و با تولید محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه، به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان انبوه پنل های روشنایی در ایران لقب بگیرد. شرکت مه سازان با دراختیار داشتن کارگاه های فلزکاری، پرس، قالبسازی، خطوط رنگ الکترواستاتیک و خطوط مونتاژ متعدد قادر به تولید انبوه انواع پنل های SMD و FPL در ابعاد و توان های مختلف می باشد.

همت مدیریت هوشمند، کادر مجرب و کارشناسان متخصص در قسمت های مختلف کارخانه و برخورداری از واحد های تحقیق و توسعه، کنترل کیفی پیشرفته که در حال حاضر پاسخگوی نیازهای مشتریان است، موجب گردید تا شرکت مه سازان پیوسته به موفقیت های چشمگیری دست یابد که این موفقیت ها مهر تاییدی بر فعالیت های مستمر این شرکت در بهبود کیفیت، ارتقای محصولات و انجام طراحی های نوین مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی می باشد. شرکت دانش بنیان‌مه سازان با هدف بهبود بهره وری دقت بالاتر کاهش زمان تولید و هزینه های کمتر توانایی تولید کلیه محصولات را به صورت سفارشی سازی را داراست.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

گواهینامه ها