اطلاعیه و اخبار

بازدید جناب اقای‌دکتر خالقی معاون پارلمانی صندوق نوآوری شکوفایی ریاست جمهوری از مجموعه مه سازان

بازدید جناب آقای دکتر خالقی، معاون پارلمانی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، جناب دکتر اسماعیلی، رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی و جناب آقای دکتر عظیمی‌راد، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی از شرکت مه‌سازان


در تاریخ 1403/04/20، شرکت مه‌سازان میزبان جناب آقای دکتر خالقی، معاون پارلمانی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، جناب دکتر اسماعیلی، رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی و جناب آقای دکتر عظیمی‌راد، نماینده مردم شریف مشهد در مجلس شورای اسلامی بود.

این بازدید به منظور بررسی دقیق‌تر مشکلات و چالش‌هایی که شرکت‌های دانش‌بنیان با آنها مواجه هستند، برگزار شد.

 

بررسی چالش‌ها و راهکارها

در این جلسه، موضوعات متعددی از جمله پشتیبانی مالی، حمایت از توسعه فناورانه و تسهیل دسترسی به بازارهای جهانی برای محصولات نوآورانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیر عامل شرکت مه‌سازان به طور مفصل به بیان مشکلات و نیازهای خود پرداختند و مقامات نیز راهکارهای موجود برای رفع این چالش‌ها را بررسی کردند.

 

حمایت‌های دولتی

یکی از نکات مهم مطرح شده در این دیدار، تأکید بر اهمیت ایجاد شرایط ملایم‌تر برای رشد و پیشرفت شرکت‌های دانش‌بنیان بود. جناب آقای دکتر خالقی و سایر مقامات بر تعهد دولت به حمایت از بخش دانش‌بنیان و افزایش توانمندی‌های آنها در بازارهای جهانی تأکید کردند.

نتیجه‌گیری

این دیدار نشان‌دهنده تعهد دولت به توسعه بخش دانش‌بنیان و تلاش برای تقویت اقتصاد دانش‌بنیان کشور است. امیدواریم که این گام‌های مهم به تقویت نوآوری و توسعه فناورانه در کشور کمک کند و مسیر موفقیت‌های آینده را هموار نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *