اطلاعیه و اخبار

بازدید دکتر عظیمی‌ راد و هیئت همراه از مجموعه مه‌سازان

بازدید دکتر عظیمی‌ راد و هیئت همراه از مجموعه مه‌سازان

در تاریخ 31 خرداد 1403، دکتر عظیمی‌راد، نماینده محترم مردم مشهد و کلات،  از مجموعه مه‌سازان بازدید کردند. در این بازدید، دکتر عظیمی‌راد ضمن نام بردن از شرکت مه‌سازان به عنوان قطبی تعیین‌کننده در صنعت روشنایی، اظهار داشتند: “فائق آمدن بر قاچاق کالا در حوزه روشنایی هم برای ما و هم تولیدکنندگان اهمیت دارد. لذا تولید بالا و با کیفیت و اشباع بازار تا حد قابل توجهی می‌تواند توجهات را به کالای ایرانی جذب کند و امروز شرکت مه‌سازان به خوبی توانسته در این امر مهم موفق باشد.”

 

اهمیت تولید داخلی و ایجاد اشتغال

دکتر عظیمی‌راد همچنین از ایجاد اشتغال و توسعه صنعت در منطقه حاشیه شهر مشهد توسط این شرکت تقدیر کردند و بیان داشتند که نگاه سرمایه‌گذاری برای ایجاد صنعت در این منطقه، نشان از دردآشنا بودن مدیر کارخانه مه‌سازان دارد. ایشان تاکید کردند: “ما در خانه ملت تمام تلاش خود را برای توسعه این قبیل مجموعه‌ها و رفع موانع احتمالی تولید خواهیم کرد.”

محورهای مهم بازدید

در این بازدید، مدیرعامل شرکت مه‌سازان به بیان دغدغه‌ها و مسائل مهم تولید پرداختند که اهم خروجی آن به به شرح ذیل است:

تاکید بر ممنوعیت واردات محصولات بی‌کیفیت در حوزه روشنایی.
موافقت با پیشنهاد مدیریت شرکت بر لزوم تهیه کارتابلی فنی جهت سنجش کیفی محصولات وارداتی.
حمایت از شرکت‌هایی که عمق تولید بیش از 90 درصد دارند که از تاکیدهای مکرر مقام معظم رهبری است.
تاکید دکتر عظیمی‌راد بر صدور بخشنامه‌ای از طرف وزارت صمت خراسان رضوی در راستای لزوم تامین روشنایی پروژه‌های استان توسط شرکت‌های داخل استان که عمق تولید بیش از 90 درصد را دارند.

نتیجه‌گیری

این بازدید نشان‌دهنده اهمیت بالای حمایت از تولید داخلی و توجه به کیفیت محصولات ایرانی در حوزه روشنایی بود. دکتر عظیمی‌راد و هیئت همراه با تحسین از دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه مه‌سازان، بر اهمیت همکاری و حمایت از تولیدات داخلی تاکید کردند. مجموعه مه‌سازان با تکیه بر تعهد به کیفیت و نوآوری، همچنان به مسیر موفقیت و پیشرفت خود ادامه می‌دهد و به عنوان یک نام معتبر در صنعت روشنایی کشور شناخته می‌شود.
مادرمسیر پرشتاب تکنولوژی روشنگر اراده ای هستیم که به آن میاندیشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *