درباره ما

گروه کارخانه جات صنایع روشنایی مه سازان

شرکت مه سازان با استعانت از خداوند متعال و به کارگیری دانش روز و به منظور تامین بخشی از نیازهای صنعت برق کشور در سال ۱۳٧٥ در شهر مشهد تاسیس گردید. این شرکت با جذب نیروهای متخصص و کارآمد توانسته است تمامی نیازهای مشتریان خود را در زمینه صنعت روشنایی برآورده سازد و با تولید محصولات زیر در زمره یکی از تولیدکنندگان انبوه چراغ‌های روشنایی در ایران قرار گیرد.

شرکت مه سازان با دارا بودن کارگاه‌های فلزکاری، پرس، قالبسازی، خط رنگ الکترواستاتیک و خطوط مونتاژ چندگانه قادر به تولید انبوه انواع چراغ‌های روشنايي در توان‌های مختلف می‌باشد. از مشخصات بارز سیستم تولید شرکت مه سازان ، قابلیت انعطاف پذیری خطوط تولید مي باشد. ازدیگر مشخصات سیستم تولید شرکت مه سازان می توان به وجود زنجیره کاملی از انواع ماشین های cncدر تناژهای مختلف اشاره کرد. این موضوع به همراه قابلیت انعطاف پذیری خطوط تولید و تعدد آن ها موجب پاسخگویی به سفارشات انبوه در کوتاه ترین زمان ممکن شده است. شرکت مه سازان با استفاده از فعالیت‌های بخش طراحي همـواره قادر به ارائه محصولات جدید بوده و از همین رو هر سال چندین محصول جدید در این واحد طراحی و به مرحله تولید می‌رسد.

تحقیق و توسعه

همت مدیریت هوشمند، کادر مجرب و کارشناسان متخصص در قسمت‌های مختلف کارخانه و برخورداری از واحدهای تحقیق و توسعه، کنترل کیفی پیشرفته که در حال حاضر پاسخگوی نیازهای مشتریان  است، موجب گردید تا شرکت مه سازان پیوسته به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد که این موفقیت‌ها مهر تاییدی بر فعالیت‌های مستمر این شرکت در بهبود کیفیت، ارتقای محصولات و انجام طراحی‌های نوین مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی می‌باشد که به بخشی از آن‌ها اشاره می‌گردد:

 *دارنده نشان ملي استاندارد ايران 

* دارنده لوح  حمايت ازمصرف كنندگان             

*دارنده لوح و تنديس اولين جشنواره ١٠٠برند برتر 

* دارنده گواهینامه ISO 9001:2008

* دارنده گواهینامه ی تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد

گواهی نامه های بین المللی