صنایع روشنایی مه سازان بزرگترین تولید کننده چراغ های LED در ایران

    

شركت صنايع روشنايي مه سازان 

شرکت مه سازان با استعانت از خداوند متعال و به کارگیری دانش روز و به منظور تامین بخشی از نیازهای صنعت برق کشور در سال ۱۳٧٥ در شهر مشهد تاسیس گردید. این شرکت با جذب نیروهای متخصص و کارآمد توانسته است تمامی نیازهای مشتریان خود را در زمینه صنعت روشنایی برآورده سازد و با تولید محصولات زیر در زمره یکی از تولیدکنندگان انبوه چراغ‌های  روشنایی در ایران قرار گیرد:

 شرکت مه سازان با دارا بودن کارگاه‌های فلزکاری، پرس، قالبسازی، خط رنگ الکترواستاتیک و خطوط مونتاژ چندگانه قادر به تولید انبوه انواع چراغ‌های روشنايي در توان‌های مختلف می‌باشد. از مشخصات بارز سیستم تولید شرکت مه سازان ، قابلیت انعطاف پذیری خطوط تولید مي باشد 

 ازدیگر مشخصات سیستم تولید شرکت مه سازان می توان به وجود زنجیره کاملی از انواع ماشین های cncدر تناژهای مختلف اشاره کرد. این موضوع به همراه قابلیت انعطاف پذیری خطوط تولید و تعدد آن ها موجب پاسخگویی به سفارشات انبوه در کوتاه ترین زمان ممکن شده است.

 شرکت مه سازان با استفاده از فعالیت‌های بخش طراحي همـواره قادر به ارائه محصولات جدید بوده و از همین رو هر سال چندین محصول جدید در این واحد طراحی و به مرحله تولید می‌رسد.

 

درباره ما

 

 همت مدیریت هوشمند، کادر مجرب و کارشناسان متخصص در قسمت‌های مختلف کارخانه و برخورداری از واحدهای تحقیق و توسعه، کنترل کیفی پیشرفته که در حال حاضر پاسخگوی نیازهای مشتریان  است، موجب گردید تا شرکت مه سازان پیوسته به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد که این موفقیت‌ها مهر تاییدی بر فعالیت‌های مستمر این شرکت در بهبود کیفیت، ارتقای محصولات و انجام طراحی‌های نوین مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی می‌باشد که به بخشی از آن‌ها اشاره می‌گردد:

 *دارنده نشان ملي استاندارد ايران 

* دارنده لوح  حمايت ازمصرف كنندگان             

*دارنده لوح و تنديس اولين جشنواره ١٠٠برند برتر 

* دارنده گواهینامه ISO 9001:2008

* دارنده گواهینامه ی تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد

 

افتخارات 

درباره ما

شرکت مه سازان با استعانت از خداوند متعال و به کارگیری دانش روز و به منظور تامین بخشی از نیازهای صنعت برق کشور در سال ۱۳٧٥ در شهر مشهد تاسیس گردید. این شرکت با جذب نیروهای متخصص و کارآمد توانسته است تمامی نیازهای مشتریان خود را در زمینه صنعت روشنایی برآورده سازد .

کارخانه

آدرس : ایران – مشهد – کیلومتر ۳ جاده کلات

تلفن : ۰۵۱۳۲۶۲۵۲۹۱

ایمیل: info@mahsazan.com

وب سایت: www.mahsazan.com

نمایندگی تهران

آدرس : ایران تهران ناصرخسرو-ابتدای سعدی

جدید مجتمع تجاری سعدی-شماره ۳۰

تلفن :۰۵۱۳۳۹۳۸۸۳۸ 

فکس:  ۰۵۱۳۳۹۳۸۹۳۹

 

دفتر مشهد

آدرس : ایران – مشهد - چهارراه خسروی - ابتدای

خیابان خاکی سمت چپ فروشگاه مه سازان

تلفن : ۰۵۱۳۲۲۲۰۲۸۳

 فکس : ۰۵۱۳۲۲۲۰۲۸۳

 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت صنایع روشنایی مه سازان می باشد.

  Copyright © 2018 Mahsazan. All Rights Reserved  Design By Mohammad Zarabi